Hella van Ockenburg
Ik woon deels in Delft, deels in Frankrijk
Gast in het atelier van Marjan Nagtegaal, Lageweg 1
Ik ben geboeid door alles in de natuur. Landschappen, bomen, bladeren, vogels. Ik werk vaak in series, waarin ik steeds verder afwijk van het realistische begin ten gunste van kleur en sfeer. Zo is er een knotwilgenserie, een bladerenserie, een moerasserie en “les rois decus”.
Verder zijn mensen en bouwsels terugkerende onderwerpen. Dat is te zien in de Babylonserie, die is ontstaan uit mijn boosheid over wat mensen de natuur, de wereld en elkaar aandoen. Daarin werk ik met sjablonen. Kleur speelt een grote rol in mijn werk omdat ik daarmee de stemming kan bepalen.
Ik volgde een 5-jarige opleiding Tekenen en kunstgeschiedenis aan de Koninklijke Academie voor Beeldende kunsten in Den Haag en een korte opleiding frescoschilderen in Italië en andere korte cursussen.
Disciplines: Schilderen, gemengde en grafische technieken, illustraties.
Daarnaast heb ik lesgegeven aan studenten van de Pabo, SPH en deed bijscholing voor leerkrachten.
Naam: | Hella van Ockenburg |
Plaats: | Delft |
Emailadres: | hellavanockenburg@gmail.com |
Telefoonnummer: | 0630524670 |
website: | https:// |
Lageweg 1, Lochem, Nederland
Lageweg 1, Lochem, Nederland